Rugpjūčio 6 d. dalyvavome Kelmės rajono savivaldybės strateginio plėtros plano iki 2030 m. rengime. Susitikimo metu buvo pristatyti gyventojų bei verslo subjektų ir organizacijų nuomonės atlikto tyrimo rezultatai. Antroje susitikimo dalyje vyko išplėstinis strateginio plėtros plano rengimo proceso koordinavimo darbo grupių posėdis. 

ft

Ketvirtadienį jaunimo centre minėjome tarptautinę dešrainių dieną! Ta proga, drauge su jaunimu gaminome dešrainius ir smagiai leidome popietę kartu. Pilvai pilni, visi laimingi!

fotoo

Trečiadienį svečiuose lankėsi Maltos ordino pagalbos tarnybos vaikų dienos centro vaikai. Kelias valandas žaidėme įvairius žaidimus ir leidome laiką drauge!

FOTO

Ketvirtadienio popietę jaunimo centre vyko mini stalo teniso turnyras, kuriame dalyvavo 8 vaikinai: Gedvydas, Paulius, Nojus, Airidas, Martynas, Kevinas, Mantvydas ir Nedas. Finale susitiko ir dėl pirmos vietos žaidė Mantvydas ir Kevinas. Geriausiu tapo - Mantvydas, kuriam atiteko valgomas KJC prizas. 

foto6

Mini stalo teniso turnyras Kelmės jaunimo centro lankytojams!
Liepos 9 d. 14:00 val. Kviečiame jaunimą iki 29 m. dalyvauti stalo teniso turnyre! 
Turnyre kviečiame dalyvauti tik mėgėjus. Registruotis galima susisiekiant su jaunimo darbuotojomis.

foto10

Kelmės jaunimo centre įgyvendinto projekto "Istorijos refleksija gatvės meno projekte" rezultatai jau puošia vidinę centro sieną!

foto11

Liepos pradžioje jaunimo darbuotoja Gerda dalyvavo Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos organizuotuose nuotoliniuose mokymuose apie skaitmeninį darbą su jaunimu. Mokymus vedė  VšĮ "Nectarus" ekspertai L. Ragauskas ir N. Kriaučiūnas. Mokymų metu buvo nagrinėjami skaitmeninio darbo su jaunimu ypatumai, siekiama atrasti platesnį skaitmeninio darbo su jaunimu kontekstą, susipažinti su gerosiomis praktikomis ir patirtimis dirbant skaitmeninį darbą su jaunimu. 

foto9

Konceptualaus gatvės meno dirbtuvės Kelmės jaunimo centre

 

Birželio 29 d. Kelmės jaunimo centre vyko projektas „Istorijos refleksija gatvės meno projekte“ – jaunuoliai buvo kviečiami dalyvauti dialoge, reflektuoti savo ir kitų patirtį, kurios Lietuvos istorinės asmenybės jiems įsiminė labiausiai.

Jau antrus metus į Kelmės jaunimo centrą atvyksta VšĮ Kūrybos ir inovacijų laboratorijos vadovas Audrius Laurutis, kuris šįkart net 9 valandas kartu su Kelmės miesto ir rajono jaunuoliais dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse. Dalyviai susipažino su gatvės meno – graffiti – subtilybėmis, istorija, Banksy stilistikos pavyzdžiais, kūrybinio darbo eiga, išklausė patarimų, kaip pasiruošti trafaretus paveikslams purkšti. Jaunuoliai buvo kviečiami atlikti minties eksperimentą – pagalvoti, kaip juos įkvepianti Lietuvos istorijos ar kultūros asmenybė atrodytų šiandien, būdama tarp jaunimo, kokią žinutę ji skleistų, ar socialiniai tinklai darytų įtaką jų išvaizdai ir pasirinkimams. Dirbtuvių dalyviai turėjo susirasti jiems patinkančias nuotraukas, kurias sumontavus kompiuterinėmis programomis buvo kuriamas trafaretas ir ruošiamas paveikslo turinys. Paruošti eskizai buvo išpurkšti ant plokščių, jas jaunuoliai išmargino individualiai savo mėgstamomis spalvomis, atspalviais.

Kūrybinių dirbtuvių metu jaunuoliai individualiai arba poromis sukūrė 6 darbus, kuriuose buvo galima pamatyti kunigaikštį Gediminą, Čiurlionį, prezidentę Dalią Grybauskaitę, Eimuntą Nekrošių ir kt.

Šis projektas padėjo Kelmės krašto jaunuoliams prisiminti Lietuvos istorines asmenybes, pagalvoti, kokie žmonės juos įkvepia ir kaip šios istorinės asmenybės atrodytų gyvendamos šiuo metu arba būdamos tarp šiuolaikinio jaunimo. Įgyvendinus projektą ir išmokus šio konceptualaus gatvės meno stiliaus, idėją bus galima plėtoti, toliau kurti grafičius. Visi sukurti paveikslai bus eksponuojami Kelmės jaunimo centre. 

Projektas „Istorijos refleksija gatvės meno projekte“ buvo finansuotas iš Lietuvos kultūros tarybos lėšų, jį įgyvendino VšĮ Kūrybos ir inovacijų laboratorija.

foto2
foto5
foto 3
foto6
foto

Atsinaujinusios Kelmės jaunimo centro patalpos!
Kviečiame apsilankyti adresu J. Janonio g. 11, Kelmė

2
1
4

Kelmės jaunimo centro lankytojų dėmesiui! 

Birželio 2 - 5 d. veiklos patalpose vyks nuo 12 iki 15 val. 

Primename, kad vis dar yra karantinas, ir būnant centro patalpose, veidus privaloma dengti kaukėmis bei laikytis visų nustatytų reikalavimų, kurie yra pateikti  įėjus į jaunimo centrą. 

Bus stebimas ir ribojamas lankytojų srautas. 

Individualios konsultacijos 1:1 vyks kaip jau įprasta - nuotoliniu būdu bei patalpose, iš anksto susitarus.

Veiklos ir susitikimai lauke galimi kiekvieną darbo dieną, iš anksto susitarus laiką ir vietą. 

foto

Facebook socialiniame tinkle vykusiame konkurse dalyvavo 18 asmenų. Puodelį su KJC logo burtų keliu laimėjo centro lankytojas A. Mušauskis. 

konkursas

Kaip ir kasmet, artėjant gegužės 31 d. - Pasaulinei dienai be tabako, Kelmės jaunimas dalina informacines, prevencines skrajutes apie tabako sukeliamą žalą ir skatina rūkančiuosius geriau į rankas pasiimti obuolį, o ne cigaretę. 
Lankstinukais pasirūpino Kelmės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, skrajutes nešiojo Kelmės jaunimo centras ir Kelmės MOPT jaunųjų maltiečių savanoriai.

akcija

Kiekvienais metais gegužės 31 d. yra minima Pasaulinė diena be tabako! 2020 m. tema yra skirta atkreipti jaunimo dėmesį ir atskleisti tabako pramonės įmonių taikomas ir į jaunimą orientuotas taktikas.  Tabako pramonė, siekdama paskatinti jaunus asmenis vartoti tabako gaminius, naudoja įvairias strategijas - nuo prekės dizaino iki rinkodaros kampanijų.  Apie tabako sukeliamą žalą ir įmonių manipuliaciją jaunimu - daugiau informacijos rasite Kelmės jaunimo centro Facebook paskyroje. 

foto

KELMĖS JAUNIMO CENTRO LANKYTOJŲ DĖMESIUI!

Vis dar labai pamažu, tačiau jau galime plačiau atverti jaunimo centro duris! Naujos rekomendacijos iš Jaunimo reikalų departamento jau gautos, liko tik šiek tiek pasiruošti, kad būtų užtikrintas lankytojų ir darbuotojų saugumas. Veiklos jaunimo centro patalpose bus atnaujintos nuo birželio 2 d.. Lankytojai apie laukiančius pokyčius, taisykles bei reikalavimus bus informuoti greitu metu. 


KJC

Jaunimo centro darbuotojos gegužės mėn. 22 d. dalyvavo  Jaunimo savanoriškos tarnybos organizuojamame priimančių organizacijų nuotoliniame susitikime. Susitikimo metu buvo kalbama apie JST programą, iššūkius, priimančių organizacijų vaidmenį bei darbą su savanoriais. Nuotolinį susitikimą vedė programos „Jaunimo savanoriškos tarnybos“ koordinatorė Milda Lukoševičiūtė.

susitikimas su JST

Kviečiame pamėgti naująją Kelmės jaunimo centro paskyrą, esančią socialiniame tinkle Facebook. Ją rasite paieškos laukelyje įvedę - Kelmės jaunimo centras.

KJC

Gegužės 8 ir 12 d. Jaunimo centro darbuotojos Gerda ir Austėja dalyvavo nuotoliniuose Jaunimo reikalų departamento organizuotuose mokymuose apie individualų jaunų žmonių konsultavimą nuotolinėje erdvėje. Abi dienas mokymai vyko po 6 akademines valandas. Mokymus vedė lektorius Nerijus Januškevičius. 

nuotoliniai mokymai

Mieli KJC lankytojai, deja, vis dar negalime susitikti ir kartu leisti laiko jaunimo centre. Saugokime save ir kitus. Be reikalo nevaikščiokime po miestą, parduotuves. Dėvėkime apsaugines kaukes ar kitaip prisidenkime veidus, užsidėkime ir pirštines. Dezinfekuokime rankas, valykime paviršius. Laikykimės reikiamo atstumo. Išnaudokime visas interneto galimybes ir nuotoliniu būdu draugaukime socialiniuose tinkluose. 

Visada galite mums parašyti per instagram paskyrą - Kelmės jaunimo centras, el. paštu - kelmesjaunimas@gmail.com, facebook paskyrose - Austėja Bagd, Gerda Paliulienė, snapchat - b.auste.
Pasiilgome!  Susitiksime po karantino!

karantinas

DĖMESIO KELMĖS JAUNIMO CENTRO LANKYTOJAMS!
Nuo kovo 13 d. iki kovo 27 d. dėl COVID-19 viruso grėsmės ir saugant visų mūsų sveikatą 
į jaunimo centrą nebus įleidžiami jokie lankytojai! ATNAUJINTA - KARANTINAS LIETUVOJE PRATĘSIAMAS IKI GEGUŽĖS 31 D.

Kovo 12 d. dalyvavome savivaldybėje organizuotame susitikime, kuriame buvo pristatytas Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos įgyvendinamas projektas „JUDAM“.

Projekto tikslas - mažinti nedirbančio, nesimokančio, mokymuose nedalyvaujančio 15-29 m. amžiaus jaunimo skaičių, įgyvendinant intervencijos ir aktyvumo skatinimo priemones, atsižvelgiant į jauno asmens poreikius ir galimybes.

Dalyvauti projekte gali niekur  nedirbantis, nesimokantis ir mokymuose nedalyvaujantis 15-29 m. jaunimas (800 jaunų žmonių) ir 50 bedarbių jaunuolių, kurie dalyvaus savanoriškoje veikloje.

Daugiau informacijos apie projektą puslapyje www.jaunimogarantijos.lt
susitikimas

Kovo 5 d. popietę Kelmės jaunimo centras skambėjo merginų balsais. Net 16 jaunimo centro lankytojų susirinko drauge praleisti laiko  - pabendrauti, išgerti arbatos bei susipažinti su makiažo subtilybėmis.  Šis merginų susitikimas vyko norint paminėti kovo 8-ąją, Tarptautinę moters dieną. 

kovo 8

IŠKILUS TECHNINIAMS NESKLANDUMAMS, KELMĖS JAUNIMO CENTRO PASKYRA FACEBOOK PLATFORMOJE YRA LAIKINAI UŽBLOKUOTA. VISA KASDIENINĖ INFORMACIJA BUS KELIAMA ČIA, INSTAGRAM PLATFORMOJE BEI JAUNIMO CENTRO DARBUOTOJŲ PASKYROSE:

INSTAGRAM  - Kelmės jaunimo centras
FACEBOOK - Austėja Bagd
FACEBOOK - Gerda Paliulienė

Makiažo pamokėlė jaunimo centro lankytojoms, skirta paminėti kovo 8 d. - Tarptautinę moters dieną.

Makiažo pamokėlė

Valstybinių švenčių proga pasipuošėme jaunimo centro langus.

vasario 16

Vasario 6 d. minint saugesnio interneto dieną, jaunimo centre lankėsi Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelmės rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Vilma Ancikevičienė, kuri jaunuoliams pasakojo ir su jais diskutavo apie nepilnamečių teisinę atsakomybę, taip pat, rodė specialiai policijos sukurtą vaizdinę medžiagą apie internete tykančius pavojus. 

susitikimas apie saugų internetą

Sausio 30 d. Kelmės jaunimo centre vyko biliardo turnyras, kuriame dalyvavo 12 žaidėjų. Nugalėtojais tapo jaunimo centro lankytojai Erikas Z., Mantvydas S. ir Edgaras M. Pirmų trijų vietų laimėtojams buvo įteiktos saldžios dovanos. 

biliardo turnyras

Sausio 30 d. 16:00 val.  Biliardo turnyras jaunimui!

Biliardo turnyras jaunimui!

Visuotinė pilietinė iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“. Vienybės ir atminimo žvakutės, prisimenant 1991 m. sausio 13-ąją.  Atmintis ir susikaupimas pagerbiant žuvusius ir nukentėjusius bei kovojusius už laisvę lietuvius. 


Kelmės kultūros centras yra pritaikytas specialiesiems neįgaliųjų poreikiams.
Kopijuoti ir platinti www.kelmeskc.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama.