Atsinaujinusios Kelmės jaunimo centro patalpos!
Kviečiame apsilankyti adresu J. Janonio g. 11, Kelmė

2
1
4

Kelmės jaunimo centro lankytojų dėmesiui! 

Birželio 2 - 5 d. veiklos patalpose vyks nuo 12 iki 15 val. 

Primename, kad vis dar yra karantinas, ir būnant centro patalpose, veidus privaloma dengti kaukėmis bei laikytis visų nustatytų reikalavimų, kurie yra pateikti  įėjus į jaunimo centrą. 

Bus stebimas ir ribojamas lankytojų srautas. 

Individualios konsultacijos 1:1 vyks kaip jau įprasta - nuotoliniu būdu bei patalpose, iš anksto susitarus.

Veiklos ir susitikimai lauke galimi kiekvieną darbo dieną, iš anksto susitarus laiką ir vietą. 

foto

Facebook socialiniame tinkle vykusiame konkurse dalyvavo 18 asmenų. Puodelį su KJC logo burtų keliu laimėjo centro lankytojas A. Mušauskis. 

konkursas

Kaip ir kasmet, artėjant gegužės 31 d. - Pasaulinei dienai be tabako, Kelmės jaunimas dalina informacines, prevencines skrajutes apie tabako sukeliamą žalą ir skatina rūkančiuosius geriau į rankas pasiimti obuolį, o ne cigaretę. 
Lankstinukais pasirūpino Kelmės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, skrajutes nešiojo Kelmės jaunimo centras ir Kelmės MOPT jaunųjų maltiečių savanoriai.

akcija

Kiekvienais metais gegužės 31 d. yra minima Pasaulinė diena be tabako! 2020 m. tema yra skirta atkreipti jaunimo dėmesį ir atskleisti tabako pramonės įmonių taikomas ir į jaunimą orientuotas taktikas.  Tabako pramonė, siekdama paskatinti jaunus asmenis vartoti tabako gaminius, naudoja įvairias strategijas - nuo prekės dizaino iki rinkodaros kampanijų.  Apie tabako sukeliamą žalą ir įmonių manipuliaciją jaunimu - daugiau informacijos rasite Kelmės jaunimo centro Facebook paskyroje. 

foto

KELMĖS JAUNIMO CENTRO LANKYTOJŲ DĖMESIUI!

Vis dar labai pamažu, tačiau jau galime plačiau atverti jaunimo centro duris! Naujos rekomendacijos iš Jaunimo reikalų departamento jau gautos, liko tik šiek tiek pasiruošti, kad būtų užtikrintas lankytojų ir darbuotojų saugumas. Veiklos jaunimo centro patalpose bus atnaujintos nuo birželio 2 d.. Lankytojai apie laukiančius pokyčius, taisykles bei reikalavimus bus informuoti greitu metu. 


KJC

Jaunimo centro darbuotojos gegužės mėn. 22 d. dalyvavo  Jaunimo savanoriškos tarnybos organizuojamame priimančių organizacijų nuotoliniame susitikime. Susitikimo metu buvo kalbama apie JST programą, iššūkius, priimančių organizacijų vaidmenį bei darbą su savanoriais. Nuotolinį susitikimą vedė programos „Jaunimo savanoriškos tarnybos“ koordinatorė Milda Lukoševičiūtė.

susitikimas su JST

Kviečiame pamėgti naująją Kelmės jaunimo centro paskyrą, esančią socialiniame tinkle Facebook. Ją rasite paieškos laukelyje įvedę - Kelmės jaunimo centras.

KJC

Gegužės 8 ir 12 d. Jaunimo centro darbuotojos Gerda ir Austėja dalyvavo nuotoliniuose Jaunimo reikalų departamento organizuotuose mokymuose apie individualų jaunų žmonių konsultavimą nuotolinėje erdvėje. Abi dienas mokymai vyko po 6 akademines valandas. Mokymus vedė lektorius Nerijus Januškevičius. 

nuotoliniai mokymai

Mieli KJC lankytojai, deja, vis dar negalime susitikti ir kartu leisti laiko jaunimo centre. Saugokime save ir kitus. Be reikalo nevaikščiokime po miestą, parduotuves. Dėvėkime apsaugines kaukes ar kitaip prisidenkime veidus, užsidėkime ir pirštines. Dezinfekuokime rankas, valykime paviršius. Laikykimės reikiamo atstumo. Išnaudokime visas interneto galimybes ir nuotoliniu būdu draugaukime socialiniuose tinkluose. 

Visada galite mums parašyti per instagram paskyrą - Kelmės jaunimo centras, el. paštu - kelmesjaunimas@gmail.com, facebook paskyrose - Austėja Bagd, Gerda Paliulienė, snapchat - b.auste.
Pasiilgome!  Susitiksime po karantino!

karantinas

DĖMESIO KELMĖS JAUNIMO CENTRO LANKYTOJAMS!
Nuo kovo 13 d. iki kovo 27 d. dėl COVID-19 viruso grėsmės ir saugant visų mūsų sveikatą 
į jaunimo centrą nebus įleidžiami jokie lankytojai! ATNAUJINTA - KARANTINAS LIETUVOJE PRATĘSIAMAS IKI GEGUŽĖS 31 D.

Kovo 12 d. dalyvavome savivaldybėje organizuotame susitikime, kuriame buvo pristatytas Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos įgyvendinamas projektas „JUDAM“.

Projekto tikslas - mažinti nedirbančio, nesimokančio, mokymuose nedalyvaujančio 15-29 m. amžiaus jaunimo skaičių, įgyvendinant intervencijos ir aktyvumo skatinimo priemones, atsižvelgiant į jauno asmens poreikius ir galimybes.

Dalyvauti projekte gali niekur  nedirbantis, nesimokantis ir mokymuose nedalyvaujantis 15-29 m. jaunimas (800 jaunų žmonių) ir 50 bedarbių jaunuolių, kurie dalyvaus savanoriškoje veikloje.

Daugiau informacijos apie projektą puslapyje www.jaunimogarantijos.lt
susitikimas

Kovo 5 d. popietę Kelmės jaunimo centras skambėjo merginų balsais. Net 16 jaunimo centro lankytojų susirinko drauge praleisti laiko  - pabendrauti, išgerti arbatos bei susipažinti su makiažo subtilybėmis.  Šis merginų susitikimas vyko norint paminėti kovo 8-ąją, Tarptautinę moters dieną. 

kovo 8

IŠKILUS TECHNINIAMS NESKLANDUMAMS, KELMĖS JAUNIMO CENTRO PASKYRA FACEBOOK PLATFORMOJE YRA LAIKINAI UŽBLOKUOTA. VISA KASDIENINĖ INFORMACIJA BUS KELIAMA ČIA, INSTAGRAM PLATFORMOJE BEI JAUNIMO CENTRO DARBUOTOJŲ PASKYROSE:

INSTAGRAM  - Kelmės jaunimo centras
FACEBOOK - Austėja Bagd
FACEBOOK - Gerda Paliulienė

Makiažo pamokėlė jaunimo centro lankytojoms, skirta paminėti kovo 8 d. - Tarptautinę moters dieną.

Makiažo pamokėlė

Valstybinių švenčių proga pasipuošėme jaunimo centro langus.

vasario 16

Vasario 6 d. minint saugesnio interneto dieną, jaunimo centre lankėsi Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelmės rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Vilma Ancikevičienė, kuri jaunuoliams pasakojo ir su jais diskutavo apie nepilnamečių teisinę atsakomybę, taip pat, rodė specialiai policijos sukurtą vaizdinę medžiagą apie internete tykančius pavojus. 

susitikimas apie saugų internetą

Sausio 30 d. Kelmės jaunimo centre vyko biliardo turnyras, kuriame dalyvavo 12 žaidėjų. Nugalėtojais tapo jaunimo centro lankytojai Erikas Z., Mantvydas S. ir Edgaras M. Pirmų trijų vietų laimėtojams buvo įteiktos saldžios dovanos. 

biliardo turnyras

Sausio 30 d. 16:00 val.  Biliardo turnyras jaunimui!

Biliardo turnyras jaunimui!

Visuotinė pilietinė iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“. Vienybės ir atminimo žvakutės, prisimenant 1991 m. sausio 13-ąją.  Atmintis ir susikaupimas pagerbiant žuvusius ir nukentėjusius bei kovojusius už laisvę lietuvius. 


Kelmės kultūros centras yra pritaikytas specialiesiems neįgaliųjų poreikiams.
Kopijuoti ir platinti www.kelmeskc.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama.