„JUOKIS-2019“  KELMĖJE        

   Vasario 24 d., sekmadienį, 13.30 val. Kelmės  kultūros  centre  vyks  humoro  šventė  „JUOKIS  – 2019“. Į sceną išeis  trys kolektyvai iš Dzūkijos, Aukštaitijos  ir žemaitis  iš Vilniaus.
    Dzūkų garbę gins legendiniai  „DZYVŲ DZYVAI“  iš Lazdijų  (vadovė  Birutė Vanagienė). Jie pateiks „Asorti“- rodys linksmiausias scenas, sukurtas per eilę metų.
Bus ir dabarties aktualijų. Juoksis  iš netikusių valdžios ir paprastų žmonių tarpusavio santykių, iš  amžinųjų žmogaus ydų ir silpnybių . Žiūrovai be kitų puikių artistų vėl išvys  šmaikštųjį  kaimietės Apolonijos ir poniutės Kunigundos duetą.  „Dzyvai“, pernai atšventę 40-metį, šiemet atsisveikina su savo publika. Tad nepraleiskite progos paskutinį  kartą pamatyti į šį puikų kolektyvą!
     Aukštaitijai  atstovaus dvi humoro grupės.  Garsioji  „SPRANDŽINA“  iš  Šeduvos  (vad. Izolina Stanulienė),  scenoje ieškos „Romantikos“ - juoksis iš mus kamuojančių aistrų, iš susvetimėjimo, sumaterialėjimo.  Šeduviškiai  visada žavi temų aktualumu, raiškia šaržuota vaidyba, smagiomis improvizacijomis.  Šis jaunatviškas kolektyvas užpernai  sėkmingai pasirodė LRT projekte „Lietuvos humoro  lyga“. „TRYS MYLIMOS“ iš Radviliškio rajono, Pilviškių (vadovė Aušrelė Sereikienė) mokys „viliojimo meno“ - ironiškai įžvelgs vyrų neryžtingumą ir į moterų pastangas, bet kokia kaina, surasti savo laimę. Programoje gausu muzikos, žinomų dainų parodijų.   
    Koncertą  paįvairins humoristas  Vaclovas  Vičius  iš Vilniaus , kuris  dovanos satyrinių eilėraščių bei  ironiškų  epigramų puokštę. Išgirsite ir žemaitiškos kūrybos.
   „JUOKIS“ į Kelmę  atvyksta  po kelių  metų pertraukos. Bet  rengėjai tikisi, kad   žiūrovai dar  nepamiršo juoktis, kad gausiu apsilankymu, bei karštais plojimais  paliudys, jog  žemaičiai yra ne tik užsispyrę, bet ir linksmi žmonės.
   Tuo labiau, jog bilietas  kainuos  tik 4 eurus. Juokimės kartu!


Kelmės kultūros centras yra pritaikytas specialiesiems neįgaliųjų poreikiams.
Kopijuoti ir platinti www.kelmeskc.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama.