Spektaklio premjera vaikams pagal Sigito Gedos eiles

 „Baltas Niekas arba Draugystė tyliai“

Koks yra pasaulis, kuriame nėra garso? Ar tikrai girdime, kai klausome? Ar esame geresni, kai girdime? Į visus šiuos klausimus bandys atsakyti aktorės bei režisierės Reditos Dominaitytės iniciatyva įkurtas „Knygos teatras“, išskirtinai inscenizuojantis lietuvių literatūrą. Savo antrąjį vaikams skirtą spektaklį „Baltas Niekas arba Draugystė tyliai“ pagal Sigito Gedos poeziją nugabens tiek mažus, tiek didelius į stebuklingą vaikystės pasaulį.
Naujasis spektaklis „Baltas Niekas arba Draugystė tyliai“, pasitelkdamas kosmoso ir virtualios realybės temas, supažindins šiuolaikinę vaikų kartą su lietuvių literatūra. Interaktyvus spektaklis mažiesiems, sukurtas bendradarbiaujant su Kernagio fondu, išsiskiria pasakojamuoju skaitoviniu žanru bei specialiomis priemonėmis, žadinančiomis jusles bei fantaziją.
Spektaklyje „Baltas Niekas arba Draugystė tyliai“ jaunosios kartos aktoriai sieks atskleisti, kad mus supančiame pasaulyje egzistuoja ne tik kalba, bet ir tam tikri simboliai, gestai, o žodžiai nėra vienintelis bendravimo būdas. Jautrus bei nuoširdus „Knygos teatro“ spektaklis bandys parodyti vaikams visiškai kitokį, bet tuo pačiu ir atpažįstamą jiems pasaulį. Supažindins juos su ypatinga komunikacijos priemone – gestų kalba, integruojant šešėlio teatro principus bei pasitelkiant Vytauto Kernagio ir „Tele-bim-bam“ vadovės Neringos Čereškevičienės muzika. Tai dar viena labai svarbi „Knygos teatro“ bei naujojo jų spektaklio „Baltas Niekas arba Draugystė tyliai“ misija.
„Knygos teatro“ spektaklio „Baltas niekas arba draugystė tyliai“ premjera –

                                 2019 m. kovo 16 d. 12.00 val. Kelmės kultūros centro mažojoje salėje


Spektaklio trukmė  50 min.
Spektaklis skirtas ikimokyklinio (nuo 4 metų) ir jaunojo pradinių klasių amžiaus vaikams.

 
Režisierė Redita Dominaitytė
Aktoriai: Arnas Danusas/Aurimas Bačinskas, Marija Chlebopaševaitė – Šviesa ir Iveta Raulynaitytė
Dramaturgija  Indrės Bručkutės
Muzika Arno Danuso (pagal V. Kernagio ir N. Čereškevičienės muziką)
Kostiumai Dianos Paukštytės
Judesys Sigitos Mikalauskaitės
Grafikos dizainas  Faustos Miežytėa
Foto ir video  Deivio Luko
Projekto vadovė  Domantė Tirylytė


Kelmės kultūros centras yra pritaikytas specialiesiems neįgaliųjų poreikiams.
Kopijuoti ir platinti www.kelmeskc.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama.