
KKC folkloro ansamblio „TADUJA“ jubiliejinis koncertas
Gegužės 22 d. Kelmės kultūros centro folkloro ansamblis „Taduja“ vadovaujamas Osvaldo Gerbenio, šventė 35 metų kūrybinės veiklos jubiliejų. Ta proga buvo surengtas šventinis koncertas, kuriame dalyvavo Kelmės kultūros centro folkloro ansamblis „Judlė“ vadovė Angelė Jovaišaitė, tradicinė kapela „Gers Čiesas“ vadovė Laima Lapinskienė, Šiaulių kultūros centro folkloro ansamblis „Vijolė“ ir Šiaulių Dainų muzikos mokyklos jaunimo folkloro ansamblis „Vieversėlis“ vadovas Arūnas Stankus. Apie ansamblio istoriją pasakojo folkloro ansamblio dalyviai. Sveikinimo žodžius tarė ir padėkas, dovanas įteikė Lietuvos respublikos seimo narys Kęstutis Bilius ir seimo narės Romos Janušonienės padėjėja Sigutė Jakutienė, Kelmės rajono savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Justina Zaleckienė, Kelmės rajono savivaldybės tarybos švietimo, kultūros, sporto ir teisėtvarkos komiteto pirmininkas Vidimantas Parnarauskas, Kelmės kultūros centro direktorė Laima Lapinskienė ir kiti ansamblio „Taduja“ draugai, folkloristai, artimieji. Etnokultūros puoselėtojas, liaudies meistras kraštietis Albertas Martinaitis kolektyvui padovanojo savo paties pagamintą tradicinį būgnelį.
Nuotraukos Luko Tallat-Kelpšo.












