Back

Sausio 19 d. 19.30 val.

 

Vakaras prasidėjo buvusios renginių organizatorės Rūtos Palubeckienės ir mėgėjų meno vadovės Danutės Anankaitės skaitomomis eilėmis „Ar daug žmogui reikia?“. Po šių žodžių D. Anankaitė padėkojo R. Palubeckienei už išdirbtus metus ir visų vardu palinkėjo pačio geriausio naujame darbe. R. Palubeckienė taip pat pasakė kalbą nuo savęs, padėkojo buvusiam kolektyvui ir visiems gyventojams už kartu praleistus metus.

Vakaras tęsėsi su Tauragės kultūros centro Taurų kultūros skyriaus moterų linijinių šokių grupe „Žiburys“ (vad. Rima Liorančienė) ir Tauragės kultūros centro Dapkiškių kultūros skyriaus moterų linijinių šokių grupe „Euforija“ (vad. Rima Liorančienė), o su savo koncertine programa gerą nuotaiką palaikė Užvenčio kultūros centro  liaudiškos muzikos ansamblis „Truopne mozekonta“ (vad. Algimantas Butnorius). 

Tarp pasirodymų D. Anankaitė pristatė naują KKC Pakražančio skyriaus renginių organizatorę – Eriką Viktoriją Ričkutę. Po pasveikinimo kalbų sekė skaidrių demonatravimas su praėjusių metų nuotraukomis.

Vakaro kulminacija tapo visų metų rėmėjų, padėjėjų ir visų, kitaip prisidėjusių prie renginių, asmenų – apdovanojimai ir padėkų įteikimai.

Informaciją parengė Kristina Abrutienė
Nuotraukos KKC Pakražančio skyriaus