Back

2024 m. birželio 23 d.

Šventės pradžioje vyko tradicija, kurią padėjo įgyvendinti KKC Pakražančio skyriaus šokių kolektyvo merginos (vad. G. Guželienė), tai – rankų apsiplovimas ir nusišluostymas lininiu rankšluoščiu. Vėliaus sekė teatralizuotas pasirodymas apie Joninių papročius, kuriuos įgarsino KKC renginių organizatore Erika Viktorija Ričkutė. Po šokio, ir padėkos žodžio rėmėjams, vyko Jonų, Janinų, Jonių, Rasų pagerbimas. Puokštes, gamintas Grinių kaimo bendruomenės, įteikė pirmininkė Diana Milašienė, Joninių medaliais papuošė KKC Pakražančio skyrius ir dovanėles dovanojo Vytautas Barkauskas. Toliau vyko sportinių varžybų, kurias organizavo Grinių kaimo bendruomenė ir seniūnaitis Tomas Šteimantas, prizinių vietų apdovanojimas. Diplomus įteikinėjo bendruomenės pirmininkė Diana Milašienė kartu su Tomu.

Taip pat šventės metu buvo paminėtas ir Pakražančio 450 m. gimtadienis. Šia proga Pakražančio skyrius padovanojo medelį seniūnijai ir buvo pristatyta AbrU fotografijos lauko paroda apie Pakražantį.

Renginio metu vyko vainikų pynimas, paparčio žiedo ieškojimas ir jo iškeitimas į dovanėlę. Šventę tęsė dar vienas nuostabus KKC Pakražančio merginų šokių kolektyvo šokis „Čia mano namai“. Įspūdingus vaizdus pirmojo pasirodymo metu kūrė šokio studijos „Rytietiškų šokių studija ”Meliha Dance” šokėjos, o visus dainuoti ir šokti kvietė gyvo garso Grupė Tequila.

Laužo užkūrimo ceremonija, kurią atliko  Rytietiškų šokių studija ”Meliha Dance”  kartu su KKC Pakražančio skyriaus merginų šokio kolektyvu – užbūrė visus. Dramatiškas šokis, šviešų žaismas ir laužo įsiliepsnojimas privertė žiūrovų odą pašiurpti nuo įspūdžio ir žavesio. Užkūrus laužą, visi galėjo mesti gintaro dulkes į laužą su savo sugalvotu noru. Toliau renginio siautulį palaikė gyvo garso Grupė Tequila, visi kartu dainavo žinomas dainas ir koncerto pabaigoje garsiai pažadėjo, kad ši grupė dar tikrai koncertuos pas mus, Pakražantyje.

Nuoširdus AČIŪ šventės rėmėjams:
Seniūnas Alfonsas Sakalauskas
Tomas Šteimantas
Vytautas Barkauskas
UAB „Pakražantė“
Diana Milašienė
Kristina Abrutienė (AbrŮ fotografija)
I. Gliaudienės individuali įmonė
Rasa ir Vaidas Razminai
Vilma ir Darius Lipinai
Kristina ir Gintas Daukšai
Stasė Šarkienė
Violeta Ščerbienė
Vanda Butkutė
KKC Pakražančio skyrius
Grinių kaimo bendruomenė

Informaciją paruošė KKC informacijos specialistė Kristina Abrutienė
Nuotraukos: AbrŮ fotografija