Back
Kelmės kultūros centro Šaukėnų kultūros ir amatų skyriaus rankdarbių būrelio ,,Mezgu rezgu” tautodailininkės ir meno kūrėjos: Sigita Gudaitytė, Zita Nagevičienė, Aldona Bacevičienė, Danutė Danylienė, Aurelija Uosė ir Alma Meškienė dalyvauja 58- oje Šiaulių regiono tautodailininkų sąjungos parodoje ,,Iš praeities į dabartį”. Balandžio 6 d. vyko parodos atidarymas ir 224 tautodailininkai bei meno kūrėjai pristatė 700 kūrinių.
Parodą aplankyti ir pasigrožėti galima iki gegužės 3 d. Radviliškio kultūros centre.

Kelmės kultūros centro Šaukėnų kultūros ir amatų skyriuje, kovo 1 d. šurmuliavo tradicinė mugė ,,Senolių tradicijas puoselėjant“. Visus atėjusius į tradicinę mugę pasitiko spalvų, kvapų gausybė, kuri gundė susirinkusiuosius. Mugę atidarydama tradicinių amatų koordinatorė A. Meškienė, pasidžiaugė gausiu prekiautojų būriu ir dėkojo jiems už bendrystę. Mugės dalyviai – Šaukėnų V. Pūtvio – Putvinskio gimnazijos mokinukai ir amatininkai bei tautodailininkai atvežę medžio drožinių, keramikos gaminių, kojinių, pirštinių, dekoratyvių skrynučių, pintų krepšių ir kt.

 

 

Minėjimas- koncertas ,,Tu pati gražiausia“

Kovo 8 d. Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos išvakarėse šiltas, prasmingas, jaudinantis renginys vyko KKC Šaukėnų kultūros ir amatų skyriuje. Sugiedojus tautišką giesmę renginio vedantieji D. Astrauskienė ir A. Kalinčikas trumpai priminė valstybės kelią į nepriklausomybę ir skaitė gražiausias eiles apie Lietuvą, jos gamtą. Renginio metu koncertavo KKC Pakražančio skyriaus duetai ir tercetas (vad. Saulius Venckus), kurių nuoširdžios dainos, muzika jautrino sielas, džiugino širdis. Renginio pabaigoje šaukėniškiai vyrai padovanojo visoms renginio moterims po tulpės žiedą, sveikindami Tarptautinės moterų solidarumo dienos proga.

 

 


Almos Stugienės karpinių paroda

 

Visą kovo mėnesį KKC Šaukėnų kultūros ir amatų skyriuje eksponuojama Almos Stugienės karpinių paroda ,,Karpiniai“. O kovo 7 d. vyko Almos Stugienės parodos ,,Karpiniai” pristatymas ir edukacija ,,Krebždesiai”, kurią vedė autorė.


,,Lia-Fa-Do” gastrolės Bubiuose.

Vokalinio-instrumentinio ansamblio ,,Lia-Fa-Do“ koncertas Bubių mokyklos salėje skirtas Bubių bendruomenės ataskaitinio susirinkimo progai.
  Šaukėnų kultūros ir amatų skyriaus vokalinis-instrumentinis kolektyvas
 ,,Lia-Fa-Do‘‘,vadovaujamas Algirdo Raubicko,buvo pakviestas Bubių bendruomenės pirmininko 2024-03-22 d. į Bubius su koncertine programa, Bubių bendruomenės ataskaitinio susirinkimo proga. Koncertas vyko Bubių mokyklos aktų salėje. Į koncertą susirinko gausus būrys bendruomenės narių.Koncertinė programa tesėsi apie 40 minučių. Pasirodymo metu kolektyvas buvo apdovanotas gausiais plojimais,koncerto pabaigoje visiems kolektyvo naraiams buvo įteiktos gėlės ir išsakyti šilti padėkos žodžiai. Bendruomenės pirmininkas patikino,kad kolektyvas dar ne vieną kartą bus pakviestas į bendruomenės organizuojamus renginius.