
Šokim, trypkim, linksmi būkim 2026
Gegužės 8 d. Kelmės „Kražantės“ progimnazijoje vyko XIII respublikinis folklorinių šokių festivalis „Šokim, trypkim, linksmi būkim 2026“. Jame dalyvavo:
- Šiaulių Gegužių progimnazijos folkloro klubas „Čiutulis“. Mokytoja Rima Šereivienė
- Šiaulių Gegužių progimnazijos ansamblis „Gasužis“. Vadovė Rosita Kalinienė.
- Panevėžio rajono Liūdynės kultūros centro Dembavos padalinio NVŠ grupė „Fantazija“, vadovė Dainora Venslovienė ir Panevėžio rajono Dembavos progimnazijos 2 klasė, mokytoja Marytė Trinkūnienė.
- Šiaulių rajono Kuršėnų Pavenčių mokyklos-daugiafunkcio centro 1 VDM vaikų šokių grupė. Šokio mokytoja Loreta Lideikienė, klasės mokytoja Daiva Skudrickienė, mokinio padėjėja Laima Kairienė.
- Kelmės lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ 5-6 metų ir priešmokyklinio amžiaus ugdytinių folkloro grupė, vadovė Dalia Dargienė.
- Kelmės „Kražantės“ progimnazijos 3b klasė, mokytoja Laima Antanaitienė.
- Kelmės „Kražantės” progimnazijos šokių studija „Kražantėlė”, mokytoja Lina Šimkevičienė.
- Kelmės „Kražantės“ progimnazijos 2c klasė, mokytoja Dainora Dapnienė.
- Kelmės kultūros centro NVŠ šokių grupė „Šypsenėlės“ ir senjorų šokių grupė „Dija Ritmas“, vadovė Dijana Bakšienė.
Šokėjams grojo Kelmės kultūros centro folkloro ansamblio „Taduja“ instrumentinė grupė. Vadovas Osvaldas Gerbenis, Birutė Špukienė, Marius Kačiulis. Na, o smuiku griežė Kelmės kultūros centro direktorė Laima Lapinskienė. Festivalį vedė kultūros centro renginių vadybininkė Rūta Palubeckienė.
Dėkojame Kelmės „Kražantės“ progimnazijos bendruomenei, direktorei Laimai Simėnienei, direktorės pavaduotojai Jurgitai Seselskienei už nuoširdų, ilgametį bendradarbiavimą organizuojant XIII respublikinų folklorinių šokių festivalį „Šokim, trypkim, linksmi būkim“.
Nuotraukos Erikos Viktorijos Ričkutės.

















